Ieder jaar organiseert de Fa-Ro-De club haar fokkersdag op de laatste zaterdag van augustus in het club gebouw van de Tielse kleindieren vereniging, (Bulkweg 1,4005 LB Tiel)


Ereprijzen



Fokkersdag 2021




Kooinr.

Fokker




Mooiste G.v.B. A-klasse

2

L. Tielemans

Mooiste G.v.B. A-klasse op 1 na

1

L. Tielemans




Mooiste G.v.B. B-klasse

7

J. lepping

Mooiste G.v.B. B-klasse op 1 na

8

J. lepping




Mooiste R.N.Z. A-klasse

14

A. Riedijk

Mooiste R.N.Z. A-klasse op 1 na

13

A. Riedijk




Mooiste R.N.Z. B-klasse

20

J. Lepping

Mooiste R.N.Z. B-klasse op 1 na

31

J. Lepping




Mooiste Dl. A-klasse

49

T. van Wijnhoven

Mooiste Dl. A-klasse op 1 na

53

K. Riedijk




Mooiste Dl. B-klasse

66

R. Pronk

Mooiste Dl. B-klasse op 1 na

67

R. Pronk




Mooiste C-klasse

36

H. Snoeks




Mooiste konijn Fokkersdag

49

T. van Wijnhoven




Mooiste collectie 3 aangekruiste dieren

A. Riedijk



284,5 punten

 



G.V.B. A-KLASSE

Keurmeester: Th van 't End(A)

 

Geel Ram jong

95.0 2F 1 L. Tielemans 1DP-204

95.5 1F 2 L. Tielemans 1DP-203

92.5 ZG 3 L. Tielemans 1DP-206

93.0 ZG 4 L. Tielemans 1DP-201

93.5 ZG 5 L. Tielemans 1DP-202

Voedster jong

91.5 G 6 L. Tielemans 1DP-205

 

G.V.B. B-KLASSE

Keurmeester: Th van 't End(A)

 

Geel Voedster jong

93.5 ZG 7 J. Lepping 1GE-327

93.0 ZG 8 J. Lepping 1GE-412

 

G.V.B. C-KLASSE

Keurmeester: Th van 't End(A)

 

Geel Ram jong

95.5 1F 9 J. Lepping 1GE-506

Voedster jong

92.0 ZG 10 J. Lepping 1GE-509

 

R.N.Z. A-KLASSE

Keurmeester: H. Bolwiender(C)

 

Rood Ram jong

93.5 ZG 11 J. Lepping 1GE-229

94.5 ZG 12 A. Riedijk 1TL-226

95.5 2F 13 A. Riedijk 1TL-227

95.5 1F 14 A. Riedijk 1TL-228

Voedster jong

92.0 ZG 15 J. Lepping 1GE-230

94.5 ZG 16 A. Riedijk 1TL-224

94.5 ZG 17 A. Riedijk 1TL-225

94.5 ZG 18 A. Riedijk 1TL-254

 

R.N.Z. B-KLASSE

Keurmeester: R. Pronk(C)

 

Rood Ram jong

ABS 19 G. Lenselink 1VM-308

95.5 1F 20 J. Lepping 1GE-309

93.5 ZG 21 J. Lepping 1GE-420

95.0 2F 22 J. Scholing 1KB-4

94.0 ZG 23 J. Scholing 1KB-4

95.0 F 24 J. Scholing 1KB-4

92.5 ZG 25 J. Scholing 1KB-4

95.0 F 26 A. Riedijk 1TL-440

94.5 ZG 27 A. Riedijk 1TL-441

Voedster jong

ABS 28 G. Lenselink 1VM-310

ABS 29 G. Lenselink 1VM-311

92.5 ZG 30 J. Lepping 1GE-308

95.0 1F 31 J. Lepping 1GE-419

95.0 2F 32 J. Scholing 1KB-4

92.5 ZG 33 J. Scholing 1KB-4

94.0 ZG 34 J. Scholing 1KB-4

94.0 ZG 35 J. Scholing 1KB-4

 

R.N.Z. C-KLASSE

Keurmeester: Th van 't End(A)

 

Rood Ram jong

96.0 1F 36 H.G.M. Snoeks 1TC-501

94.0 ZG 37 H.G.M. Snoeks 1TC-503

94.0 ZG 38 H.G.M. Snoeks 1TC-504

95.0 2F 39 H.G.M. Snoeks 1TC-508

93.5 ZG 40 G. Verhagen 1RD-5

ABS 41 G. Verhagen 1RD-5

ABS 42 G. Verhagen 1RD-5

 

Keurmeester: R. Pronk(C)

Voedster jong

ABS 43 G. Lenselink 1VM-517

93.5 ZG 44 H.G.M. Snoeks 1TC-505

92.5 ZG 45 H.G.M. Snoeks 1TC-506

95.5 1F 46 H.G.M. Snoeks 1TC-507

93.0 ZG 47 H.G.M. Snoeks 1TC-509

93.5 ZG 48 H.G.M. Snoeks 1TC-510

 

DEILENAAR A-KLASSE

Keurmeester: G. Lenselink(A)

 

Haaskleur Ram jong

96.0 1F 49 T. Wijnhoven 1MG-236

95.5 F 50 T. Wijnhoven 1MG-234

94.0 ZG 51 S.G. Henny 1LB-230

94.5 ZG 52 S.G. Henny 1LB-232

95.5 2F 53 K. Riedijk 1TL-230

Voedster jong

94.0 ZG 54 T. Wijnhoven 1MG-232

95.0 2F 55 T. Wijnhoven 1MG-235

94.0 ZG 56 S.G. Henny 1LB-233

93.5 ZG 57 R. Pronk 1SU-215

94.5 ZG 58 R. Pronk 1SU-212

95.0 F 59 K. Riedijk 1TL-232

95.0 1F 60 K. Riedijk 1TL-233

 

DEILENAAR B-KLASSE

Keurmeester: Th van 't End(A)

 

Haaskleur Ram jong

95.5 1F 61 T. Wijnhoven 1MG-331

95.0 2F 62 M. Verhoeven 1DE-419

Voedster jong

93.5 ZG 63 T. Wijnhoven 1MG-332

92.5 ZG 64 S.G. Henny 1LB-371

00.0 O 65 S.G. Henny 1LB-438

96.0 1F 66 R. Pronk 1SU-304

96.0 2F 67 R. Pronk 1SU-307

94.0 ZG 68 M. Verhoeven 1DE-418

94.0 ZG 69 M. Verhoeven 1DE-416

93.5 ZG 70 M. Verhoeven 1DE-420

94.0 ZG 71 K. Riedijk 1TL-424

 

DIELENAAR C-KLASSE

Keurmeester: Th van 't End(A)

 

Haaskleur Ram jong

93.0 ZG 72 R. Pronk 1SU-501

Voedster jong

91.0 G 73 R. Pronk 1SU-502

93.5 ZG 74 K. Riedijk 1TL-520